محل تبلیغات شما

مهندسی نفت و مهاجرت به استرالیا 2016

پرسش شده توسط : مهرداد در تاریخ : یکشنبه 24 مرداد 1395

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت سایت خوب و جامع تون

من می خواهم برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص اقدام کنم رشته تحصیلی من مهندسی نفت هستش ، می خواستم بدونم رشته ما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا هست هنوز؟ چون ظاهرا قبلا مهندسی نفت در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا بوده ولی می خوام بدونم با توجه به تغییرات امسال (جولای 2016) که ظاهرا بعضی رشته ها حذف شده اند رشته ما هم حذف شده یا نه؟ واینکه آیا در شرایط حاضر می تونم برای اخذ ویزای اسکیل استرالیا و اساسا مهاجرت به استرالیا اقدام کنم؟؟

پاسخ :

با سلام

رشته شما (مهدسی نفت) در تغییرات جولای 2016 از لیست SOL  حذف گردید ولی در لیست CSOL  رشته شما همچنان هست. پس شما می توانید با مدرک مهندسی نفت برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص اقدام کنید .ولی نمی توانید مانند گذشته با ساب کلاس 9 اقدام کنید و باید با ساب کلاس 190 و اسپانسری اقدام نمایید یعنی باید برای رشته شما ایالت خاصی اسپانسر شما شود.

مهندسی صنایع و مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

شهروندی استرالیا

استرالیا ,رشته ,نفت ,اقدام ,مهندسی ,لیست ,مهندسی نفت ,مهاجرت به ,به استرالیا ,در لیست ,طریق تخصص

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

payrebavan چاه بیدجازموریان cuetocsotho Beverly's collection مدرسه دلگشا hornmindcenre کار و تجارت | تبلیغات و بازاریابی | نیازمندی های اینترنتی خبری Michele's notes سکوت کهنه ی من ...