محل تبلیغات شما

شانس مهاجرت به استرالیا

پرسش شده توسط : امیر در تاریخ : یکشنبه 22 فروردین 1395

با سلام و خسته نباشید.

من فوق لیسانس گرافیک ۲۶ ساله هستم, و مدت ۳ سال هست که در یکی از شرکتهای وابسته به وزارت ارشاد کار میکنم,. ولی مدرک ایلتس ندارم.

میخواستم ببینم شانس, مهاجرت من, با ویزای کاری به استرالیا چقدر میباشد.

با توجه به اینکه نزدیک به دوسال است که مدارک خود را توجه به بستگانی که در استرالیا دارم, تحویل وکیلشان دادم, ولی هنوز جوابی به من ندادن.

باتشکر, لطفا راهنمایی بفرمایین.

ممنون میشم.

پاسخ :

با سلام

در جواب سوالتان باید بگویم اولا ویزایی که ما کار می کنیم ویزای اسکیل ورکر است و این ویزا ویزای کار نمی باشد ،بلکه ویزای اقامتی استرالیا می باشد.ضمنا گر چه رشته شما (گرافیک) جزو مشاغل مورد نیاز استرالیاست ولی از رشته هایی است که باید برای آن اسپانسر پیدا شود (ایالت خاصی اسپانسر شما شود) ولی عملا امکان گرفتن اسپانسر وجود ندارد و ایالتها تقریبا اسپانسر نمی شوند .علاوه بر این بدون داشتن مدرک آیلتس نمی توان برای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص(اسکیل ورکر) اقدام کرد .پس شما شانسی برای دریافت ویزای استرالیا ندارید.

مهندسی صنایع و مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

شهروندی استرالیا

اسپانسر ,ولی ,کار ,نمی ,مهاجرت ,استرالیا ,به استرالیا ,است که ,که در ,شانس مهاجرت ,توجه به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cheap Jerseys Free Shipping - China Authentic NFL Jerseys فروش انواع منابع و مخازن پلی اتیلن آب با مناسب ترین قیمت در سراسر كشور پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت orlamaling bitsfasttuca synchlustpanhy Terri's notes online disczinekell anertrucin